پیاده سازی وب سایت تخصصی پزشکی

وب سایت پزشکی اختصاصی خودتان را داشته باشید

شما به عنوان یک پزشک و متخصص نیاز به طراحی سایت عجیب و غریبی ندارید که بخواهید هزینه های سنگین بپردازید.

مطمئنا سایت هایی هستند که بنا بر هدف شان، نیاز به برنامه نویسی های بسیار سنگین دارند و در نتیجه تیم های چندین نفره برنامه نویس و پشتیبان پیوسته درحال کار روی وب سایت هستند. و مطمئنا هزینه طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی این سایت ها بسیار بالا خواهد بود.

ولی شما به عنوان یک متخصص پزشکی نیاز به وب سایتی دارید که بتوانید با بیماران احتمالی آینده و بیماران فعلی تان ارتباطی موثر برقرار کنید و بتوانید اعتمادشان را نسبت به خودتان و حرفه و تخصصتان جلب کنید.
 
برای موفقیت و اثربخشی یک سایت پزشکی، جذب بیماران احتمالی جدید و محتوایی که بتواند این بازدیدکنندگان را به مراجعین واقعی شما تبدیل کند، اهمیت بسیار بالاتری دارد تا داشتن یک سایت پزشکی پیچیده و گران قیمت!

بنابراین اگر میخواهید سایتی داشته باشید که برایتان فایده ای داشته باشد این نکات مهم در مورد سایت پزشکی را مد نظر داشته باشید

نکته اول – داشتن یک سایت شیک و قشنگ به اندازه ی یک مطب شیک و تمیز میتواند مهم باشد ، ولی این نکته را به یاد داشته باشید رنگ ها ، چدمان مطالب ، حتی اولویت مطالب و نوع محتوا اولویت بالاتری دارد.

نکته دوم – ما بحثی داریم به عنوان تجربه ی کاربری. یعنی اگر کاربری وارد سایت شما شد براحتی بتواند به اطلاعاتی که نیاز دارد دسترسی پیدا کند بدون گیج شدن و بدون گم شدن در صفحات سایت.

نکته سوم – از طرف دیگر معماری سایت باید به نوعی طراحی شود و محتوا به نوعی تولید شود که بازدیدکننده سایت را در مسیری هدایت کند که شخص آنقدر به شما و تخصص شما اعتماد کند که تبدیل به مراجعه کننده شود و اگر اکنون بیمار شماست برای دفعات بعد همچنان به شما مراجعه کند و نه همکاران رقیبتان.

پیاده سازی وب سایت مانند ایجاد یک نمایندگی جذب و حفظ مراجعین جدید است که میتواند بصورت ۲۴ ساعته و همزمان، با تعداد زیادی از مراجعین  ارتباط برقرار کند و در صورتی که بصورت استاندارد و کارامد طراحی و پیاده سازی شده باشد میتواند از یک بازدیدکننده یک مراجعه کننده جدید بسازد

 

 

 

 

error: Content is protected !!